O NÁS | MACH SPEDITION | INTERNATIONAL FORWARDING

O NÁS

 

Společnost JAN MACH - MACH SPEDITION vznikla v roce 2010, kdy byla hlavní činnost soustředěna na import chlazeného masa z Rakouska. V současnosti se zabýváme nejvíce přepravou strojírenských výrobků, zejména komponentů pro vlakové jednotky, automotive, ale také izolačních materiálů atd.
Jsme specialisté na tzv. dokládky. Tento druh přepravy u nás žádá stále více zákazníků, a proto patří mezi naše hlavní přepravní služby. Dokládky i ostatní přepravy zajišťujeme v rámci celé Evropy a po České republice. Od konkurence nás odlišuje zejména pružnost a operativnost. Protože jsme menší rodinná firma, máme vždy individuální přístup k zákazníkům a jejich potřeby řešíme 24 h denně, 365 dní v roce.
V příštím roce je plánovaná změna právní formy společnosti. Přechod z fyzické osoby JAN MACH – MACH SPEDITION na společnost s ručením omezením MACH SPEDITION s.r.o.

PODPORUJEME

 

Finančně podporujeme dětský fond UNICEF. I přesto, že žijeme v době blahobytu, stále jsou na zemi místa, kde jsou denně v nebezpečí miliony dětí. Proto podporujeme organizaci UNICEF, která pomáhá dětem po celém světě. Právě děti jsou často nejzranitelnější a nemají možnost volby, jak změnit svoji životní situaci.